ХУДОЖНЯ КОВКА МЕТАЛУ

(067) 470-03-55

(063) 326-70-66

18000, Україна, м.Черкаси
Вул. Громова, 146/5
18000, Україна, м.Черкаси, вул. Громова (Максима Залізняка), 146/5 : тел.: +38 (067) 470-03-55, (063) 326-70-66
СТАТТІ ТА НОВИНИ
СТАТТІ ТА НОВИНИ

Вироби художньої ковки з металу в інтер'єрах ресторанів та барів

Ви читаєте розділ: Статті та новини

кована мебель, ковані меблі, кованые мебли, кованые мебли черкассы, ковані меблі черкасиВироби художнього кування - коли чуєш вперше ці слова, на думку приходять середньовічні замки, благородні турніри лицарів, а також мечі, обладунки, піхви, ковальські молоти і горни. Що можна сказати: вироби з художньої ковки не під власні часу і моді. Ковані вироби та ковані декоративні елементи популярні і на сьогоднішній час.

Справжній коваль створює з металу справжнісінький шедевр: ковані елементи декору, інтер'єру, вишукані ковані камінні решітки, практичні ковані столи, зручні стільці та крісла. Такі меблі є універсальними, їх легко використовують як на вулиці, так і в середині ресторану чи бару. Особливого шарму та елегантності ковані стільці та столи додадуть залам ресторанів, кафе, барів.

Ви запланували відкрити новий ресторан, кафе або змінити інтер'єр вже працюючого закладу? Кузня Золота Підкова допоможе вам у даному питанні. Ковані меблі в поєднанні з декоративними елементами інтер'єру придадуть залу ексклюзивність та затишок, привернуть увагу відвідувачів та залишать незабутнє враження. Дизайнери нашої кузні та ковалі-майстри запропонують вам на вибір або готові ескізи кованих меблів або ж спеціально розробити індивідуальний ескіз (проект), враховуючи при цьому всі ваші побажання.

За своєю стилістикою ковані меблі може бути різноманітною, від стриманої і злегка суворої готики, яка має прекрасний вигляд в ресторанах, що оформлені в середньовічному лицарському стилі, до романтичного стилю, що містить в собі численні різноманітні квіти, розетки та виті елементи.

Дизайнери нашої кузні "Золота Підкова" допоможуть створити інтер'єр залу Вашого ресторану чи бару, врахують всі дрібниці, від кованих ніжок столів і стільців до кованих карнизів, освітлювальних приладів, камінних грат і сходових огорож. Підберемо покриття та колір для Ваших кованих меблів. Велику популярність мають предмети інтер'єру, окремі частини яких, мають поверхню пофарбовану в кольори металів: платина, золото, срібло, мідь.

Для кованих меблів, що використовуються на відкритих майданчиках, наші спеціалісти застосовують спец покриття, що мають за мету захистити ковані металеві вироби від корозії (іржі). Ресторанам, барам чи пабам, зали яких оформлені під старину, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на таке рішення як патинування, або іншими словами штучне зістарювання. Виглядає така мебель і елементи інтер'єру дуже стильно і оригінально.

Будь-яка людина, яка має будь-яке відношення до ресторанного бізнесу, повинна усвідомлювати, що навіть недорогий бар чи паб, кафе чи ресторан - це не просто харчування відвідувачів. Ресторан, кафе, бар чи паб - це, перш за все, місце, в якому особливе місце відводиться не тільки кухні закладу і майстерність його кухаря, а й атмосфера. Затишний зал, красиві ковані меблі, накрохмалені скатертини і легке потріскування полін в каміні, закритого оригінальними кованими камінними ґратами - в такому ресторані будуть призначати побачення, і відзначати значущі події. Стильний інтер'єр є невідкладною складовою популяризації Вашого закладу, елементом активної реклами. Позитивні відгуки відвідувачів, які провели незабутній час в приголомшливому, затишному та красивому закладі в місті - сама краща реклама, яка тільки може бути.