ХУДОЖНЯ КОВКА МЕТАЛУ

(067) 470-03-55

(063) 326-70-66

18000, Україна, м.Черкаси
Вул. Громова, 146/5
18000, Україна, м.Черкаси, вул. Громова (Максима Залізняка), 146/5 : тел.: +38 (067) 470-03-55, (063) 326-70-66
НАШ МАГАЗИН
НАШ МАГАЗИН

Котел APPOLON

Характеристика товару: Котел APPOLONКотел твердопаливний універсальний довготривалого горіння APPOLON

Твердопаливний котел Appolon, забезпечує тривале горіння завантаження палива при мінімальній кількості ручного обслуговування між завантаженнями. Це надійна опалювальна установка для забезпечення теплом житлових і нежитлових приміщень і будов, що працює на більшості видів вугільного палива, також на дровах, трісці, брикетах, тирсі, пелетах. Щоб гідно оцінити параметри котла, Вам слід виконувати певні вимоги до його встановлення і експлуатації, щоб забезпечити його ефективну роботу, Вашу особисту безпеку і збереження Вашого майна.

ПРИЗНАЧЕННЯ КОТЛА

Котел твердопаливний водогрійний Appolon призначений для опалення та гарячого водопостачання житлових і адміністративних будівель, теплиць, гаражів, складів, виробничих приміщень і т.п. споруд, обладнаних системами водяного опалення безперервного дії як з природною циркуляцією води без циркуляційного насоса, так і з примусовою циркуляцією з насосом з максимальним робочим тиском води 0,2 Мпа (2кгс / см2) і температурою до 90 °С.

Конструктивні особливості котла дозволяють залежно від виду і сорту палива і необхідної інтенсивності нагріву приміщень забезпечити його багатоденну безперервну роботу, що є його істотною перевагою. Відсутність в процесі роботи відкритих дверцят топки і зольника роблять його безпечним в пожежному відношенні.

Котел твердопаливний Appolon призначений для роботи переважно на кам'яному вугіллі або антрациті калорійністю 4000-8000 кКал / кг, а також на дрібних вугільних брикетах і бурому вугіллі хорошої якості. В якості альтернативного палива можна використовувати деревне паливо різних видів вологістю не більше 20%. Слід мати на увазі, що максимальна потужність котла і періодичність його чистки залежать від параметрів застосовуваного палива - його вологості і калорійності. Наприклад, чим дрібніше вугілля, тим меншу потужність може видати котел через опір подачі повітря в осередок горіння. Оптимальна фракція застосовуваного вугілля лежить в межах від 13 до 50мм. Сверхдлительного горіння разового завантаження котла забезпечується тільки застосуванням вугілля. Якщо ж в якості палива використовуються дрова або деревні відходи, тривалість горіння разового завантаження різко зменшується у зв'язку з набагато меншою насипною щільністю деревного палива і меншою його теплотворної здатністю в порівнянні з вугіллям. Різниця в тривалості може становити в 6-7 раз.

Цена:

$650