ХУДОЖНЯ КОВКА МЕТАЛУ

(067) 470-03-55

(063) 326-70-66

18000, Україна, м.Черкаси
Вул. Громова, 146/5
18000, Україна, м.Черкаси, вул. Громова (Максима Залізняка), 146/5 : тел.: +38 (067) 470-03-55, (063) 326-70-66
СТАТТІ ТА НОВИНИ
СТАТТІ ТА НОВИНИ

Ковані меблі в поєднанні з ролетами і рулонними шторами

Ви читаєте розділ: Статті та новини

коване крісло, кованое кресло, ковані меблі, кованные мебли, ковані крісла, кованые кресла
Незважаючи на все різноманіття видів м'яких меблів на сьогоднішній день, крісло не втрачає своєї актуальності. Принадність крісла полягає в тому, що воно, з одного боку, забезпечує максимальним комфортом під час відпочинку, а з іншого - є образом трону, підкреслюючи особливий статус.

Ковані меблі ідеально поєднуються з різними видами інтер'єрів. До неї підходять не тільки різні види шпалер, але і штори абсолютно різних стилів: починаючи від ролетів або жалюзі і закінчуючи вишуканими шторами з шовку або льону.

Ковані меблі в інтер'єрі

Ковані крісла - благородна старина

Існує безліч різновидів і типів крісел: м'які крісла, крісла-качалки, ковані крісла. Радимо звернути вашу увагу саме на ковані крісла, або крісла з металу. Цей тип меблів відрізняється неймовірною історичної тривалістю, адже крісла ковані виготовляли ще в далекому і романтичному Середньовіччя, тому ідеально поєднується зі шторами, декорованими кистями і іншими витонченими аксесуарами. Незважаючи на це, ролети також відмінно впишуться в композицію з кованими меблями

У наші дні, як і в середні віки, металеві меблі прикрашають інтер'єри віталень, спалень, кабінетів, бібліотек, ресторанів, а також садів. Особливе місце ковані крісла займають в заміських будинках, дачах, садибах. Металевий диван або крісла особливо красиво виглядають в альтанках, терасах, на балконах і верандах. Вибравши ковані меблі для декорування вітальні з каміном, ви гарантовано отримаєте в результаті дуже аристократичну атмосферу, наповнену благородною старовиною завдяки художньому куванні корпусів крісел.

Стиль згідно духу часу

Крісла з металу відрізняються також по стилю, відповідно до духу часу: готика, модерн, класицизм, ампір, бароко. У кожному стилі художнє кування, безсумнівно, відрізняється: готика загадково таємнича, класицизм урочистий і строгий, ампір вишуканий, бароко пишне. Ви можете вибрати відповідну для вас обробку крісла, будь то метал з деревом, або з м'якою оббивкою. Важливо зауважити, під час виготовлення кожен екземпляр проходить антикорозійну обробку високоякісною фарбою.

Процес виготовлення крісла, іншими словами художня ковка, безпосередньо пов'язаний з творчістю, характеризується унікальністю виробів і високим професіоналізмом. Ковані крісла, стільці, крісла-качалки - не виняток, і тому в наші дні все так же створюються нові і нові шедеври художньої ковки. Більш того, замовити собі парочку металевих крісел для передпокою або вітальні в наші дні не складає ніяких труднощів. Майстри враховують побажання замовника на всі сто відсотків, пропонуючи при цьому свої корективи і ідеї. В результаті народжується новий і унікальний екземпляр, що радує вас своєю неповторністю, функціональністю і витонченістю.

Запрошуємо переглянути каталог кованої мебелі, виготовленої Кузнею "Золота Підкова" (м. Черкаси)