ХУДОЖНЯ КОВКА МЕТАЛУ

(067) 470-03-55

(063) 326-70-66

18000, Україна, м.Черкаси
Вул. Громова, 146/5
18000, Україна, м.Черкаси, вул. Громова (Максима Залізняка), 146/5 : тел.: +38 (067) 470-03-55, (063) 326-70-66

Про кування

Прикрашати свій будинок або сад елементами художньої ковки завжди вважалося гарним тоном тільки для заможних людей. Сьогодні ситуація змінилася. Зараз художнє кування може зустрітися навіть, наприклад, в обрамленні навіть простенького парканчика. Художня ковка сьогодні стала доступна для всіх! Незважаючи на доступність, художнє кування, тим не менш, як служила, так і служить не тільки прикрасою предметів інтер'єру і екстер'єру, але і підкріплює престиж власника цих інтер'єрів та екстер'єрів. Художня ковка легко виділяє ваш будинок на тлі інших безликих будинків, викликаючи повагу до вашого архітектурному творчості і сусідів і проїжджають повз цінителів! 

Майстри художньої ковки кузні "Золота Підкова" можуть виготовити вироби методом художньої ковки настільки ексклюзивно і якісно, що навіть справжні цінителі виявлять свою повагу виробленим нами конструкціям! Ми можемо придумати для вас малюнок, композицію, дизайн елементів, як силами своїх фахівців, так і виконати художню ковку за затвердженим вами дизайн - проекту. Телефонуйте, і ми приїдемо на об'єкт, щоб вислухати ваші побажання і зробити заміри, покажемо всі види покриття та фарбування, ми можемо здійснити художнє патинування, ми здійснюємо доставку й установку виробів художньої ковки ! 

Ми покажемо вам наш великий каталог ескізів художньої ковки, покажемо роботи і розповімо про послуги нашого дизайнера, можна з виїздом на об'єкт і з розробкою спеціального проекту. 

Художня ковка металу представлена величезною різноманітністю рішень. Розділи нашого сайту допоможуть вам орієнтуватися у світі художньої ковки та вибрати те, що підійде саме вам. 

Усі Ваші побажання будуть задоволені, якість наших виробів художньої ковки металу порадують Вас, а ціни приємно здивують!

КОВАНІ МЕБЛІ


Кузня "Золота Підкова" допоможе створити неповторну атмосферу інтер'єру навколо Вас за допомогою художньої ковки з металу

Ми приймаємо замовлення на виготовлення кованих обідніх і письмових столів, манікюрних і журнальних столиків, лавок і табуреток, свічників і світильників, підставок для квітів або парасольок, полиць для книг і журналів, стелажів, вішалок, ширм та ін . 

Ковані меблі чудово вписується в інтер'єр заміського будинку, просторої квартири, дачного будиночка, ресторану чи кафе. Ковані меблі може бути використана не тільки в приміщенні, але й на вулиці - вона не боїться вогкості, перепадів температури, має високу міцність і не вимагає додаткового догляду. 

Довговічність кованих предметів інтер'єру дозволить Вам тримати зв'язок з Вашими нащадками, які коли-небудь, крізь вікові ковані орнаменти, будуть міркувати про смаки і життєвих укладах стоять біля витоку свого сімейного роду предків .