ХУДОЖНЯ КОВКА МЕТАЛУ

(067) 470-03-55

(063) 326-70-66

18000, Україна, м.Черкаси
Вул. Громова, 146/5
18000, Україна, м.Черкаси, вул. Громова (Максима Залізняка), 146/5 : тел.: +38 (067) 470-03-55, (063) 326-70-66

КУЗНЯ "ЗОЛОТА ПІДКОВА"

Кузня "Золота підкова" (Україна, м. Черкаси) має багаторічний досвід роботи в галузі художньої ковки виробів з металу, і займає одне з провідних місць у сфері виробництва ковки та металоконструкцій.

Основний напрямок роботи нашої фірми - художнє кування.

У команді кузні "Золотої підкови" працюють досвідчені фахівці, які постійно удосконалюють технології, технічні прийоми і методи художнього кування.

Сьогодні кузня "Золота підкова" м. Черкаси пропонує широкий спектр кованих виробів, таких як:

- Ковані ворота (з електроприводом, відкатні, розпашні);
- Ковані решітки;
- Ковані огородження;
- Ковані козирки і навіси;
- Ковані меблі;
- Ковані сходові марші;
- Камінні приналежності.

Крім виробництва кованих виробів, наша фірма займається обробкою дерева під старовину.

ХУДОЖНЯ КОВКА МЕТАЛУ

Прикрашати свій будинок або сад елементами художньої ковки завжди вважалося гарним тоном тільки для заможних людей. Сьогодні ситуація змінилася. Зараз художнє кування може зустрітися навіть, наприклад, в обрамленні навіть простенького парканчика. Художня ковка сьогодні стала доступна для всіх! Незважаючи на доступність, художнє кування , тим не менш, як служила, так і служить не тільки прикрасою предметів інтер'єру і екстер'єру, але і підкріплює престиж власника цих інтер'єрів та екстер'єрів. Художня ковка легко виділяє ваш будинок на тлі інших безликих будинків, викликаючи повагу до вашого архітектурному творчості і сусідів і проїжджають повз цінителів!

Майстри художньої ковки кузні "Золота Підкова" можуть виготовити вироби методом художньої ковки настільки ексклюзивно і якісно, що навіть справжні цінителі виявлять свою повагу виробленим нами конструкціям! Ми можемо придумати для вас малюнок, композицію, дизайн елементів, як силами своїх фахівців, так і виконати художню ковку за затвердженим вами дизайн - проекту. Телефонуйте, і ми приїдемо на об'єкт, щоб вислухати ваші побажання і зробити заміри, покажемо всі види покриття та фарбування, ми можемо здійснити художнє патинування, ми здійснюємо доставку й установку виробів художньої ковки !

Ми покажемо вам наш великий каталог ескізів художньої ковки , покажемо роботи і розповімо про послуги нашого дизайнера, можна з виїздом на об'єкт і з розробкою спеціального проекту.

Художня ковка металу представлена величезною різноманітністю рішень. Розділи нашого сайту допоможуть вам орієнтуватися у світі художньої ковки та вибрати те, що підійде саме вам.

Усі Ваші побажання будуть задоволені, якість наших виробів художньої ковки металу порадують Вас, а ціни приємно здивують!

КОВАНІ МЕБЛІ

Кузня "Золота Підкова" допоможе створити неповторну атмосферу інтер'єру навколо Вас за допомогою художньої ковки з металу .

Ми приймаємо замовлення на виготовлення кованих обідніх і письмових столів, манікюрних і журнальних столиків, лавок і табуреток, свічників і світильників, підставок для квітів або парасольок, полиць для книг і журналів, стелажів, вішалок, ширм та ін .

Ковані меблі чудово вписується в інтер'єр заміського будинку, просторої квартири, дачного будиночка, ресторану чи кафе. Ковані меблі може бути використана не тільки в приміщенні, але й на вулиці - вона не боїться вогкості, перепадів температури, має високу міцність і не вимагає додаткового догляду.

Довговічність кованих предметів інтер'єру дозволить Вам тримати зв'язок з Вашими нащадками, які коли-небудь, крізь вікові ковані орнаменти, будуть міркувати про смаки і життєвих укладах стоять біля витоку свого сімейного роду предків